| MisterSpider a întrebat:

Sall TPU, am 12 ani si aunt in cautare de un serial animat dar nu dinalea de pe Cartoon Network cum iti da daca cauti.

Am vazut pana acum Ciudateni si mi-a placut foarte mult. Sau daca se poate, un anime scurt in romana daca exista.

Dau Funda la cel mai bun serial.

2 răspunsuri:
| Andrei_Schipor_1987 a răspuns:

In general animeurile nu sunt dublate in romana asa ca vei fi nevoit sa apelezi la subtitrari.Sau poti incerca bakugan beyblade inazuma eleven(sunt dublate in romana)

| MisterSpider explică (pentru Andrei_Schipor_1987):

Is vechi, stiu toate episoadele de cand le dadea la Cartoon Network