| phantom2k a întrebat:

am o rugaminte caut o melodie de la naruto shippuden cand se termina animeul nu melodia de la inceput cea de la sfarsit nu stiu cum se numeste dar sa descriu asa la inceput e sakura in mijloc iar sasuke si nauro in stanga si in dreapta pe o stanca iar acea stanca se crapa in 2 cam asa incepea video la mel daca stiti rasp plss

Răspuns Câştigător
| Saddelyx a răspuns:

Melodia se numeste "Lovers".Si mie imi place.O am pe mp3.happy

1 răspuns:
| Antonia50 a răspuns:

De la sfarsit nu stiu doar de la inceput Seven Oops Lovers http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=urdJY5yws48#t=37s :)