| Ady6546 a întrebat:

Cine imi spune si mie un film de groaza foarte bun, ba chiar mai multe, daca stiti. Si as vrea sa imi spuneti si cateva filme cu crime (in care cineva a murit, iar politistii incearca sa descopere cine la omorat, si intr-un bun sfarfit il gaseste).

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

1.Drag Me To Hell (2009),The Cabin In The Woods (2012),Cabin Fever (2002),Open Grave (2013),Antiviral (2012)
2.The Killing (serial)

6 răspunsuri:
| CrazyTeenager a răspuns:

Crimele din midsomer.

| LaurD3athAng3l a răspuns:

Joy ride 1-3 sunt 3 parti.Scream 1-4, Final Destination 1-5, Jeepers Creepers, The Strangers, Evil dead, Dawn of the Dead, Worl War Z si ultimul Saw 1-7 este ceea ce vrei tu cu politisti etc. are 7 parti este forta filmul! Lista poate continua dar ti-am dat cele mai bune filme vizionare placuta!

| TheBlackEmo a răspuns:

The Grudge 1, 2, 3

| CrissNico a răspuns:

Treaba cu filmele cu crime este un serial foarte bun pe care ti-l recomand CSI New York : Criminalisti, mie mi-a placut sper sa iti placa si tiehappy

| Zanisoara a răspuns:

Filme de groaza:corbul,mama,The Descent,Let Me In si Let The Right One I,[REC],The Unborn,Martyrs, The Exorcism of Emily Rose, The grudge, Shutter, SAW, 28 Days Later, The Ring, The Others funda?