| sTyLe54 a întrebat:

cine stie cum se numeste episodul din Edd si Eddy ala in care gasesc ei o planta de Marijuana, dau funda.happywinking

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Acel episod din Edd si Eddy se numeste ''On crack and weed''.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauata pe google sau pe youtube Ed Edd si Eddy in romana si s-ar putea sa-l gasesti!
Eu stiam un episod cu ei cand Rolph il fraiereste pe Eddy si ai da un mosor dea ata; in schimbul lui Edd ca sa munceasca pentru el (Rolph)!

| Madalina_Rovinescu_1994 a răspuns:

Cred ca asa se numea, nu mai tin minte sigur ED EDD n EDDY on crack and weed