| teo530 a întrebat:

Sall TPU,
De ce nu o să se mai difuzeze sezonul 5 al serialul Grimm pe AXN și când se va mai difuza din nou?
Cine știe primește fundă!laughing)

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Din cate vad, Grimm are pana acum 6 sezoane. Axn Romania probabil a platit licenta pentru intregul serial, dar procesul de traducere si subtitrare poate dura. Nu se stie cand va continua sezonul, dar postul tv obisnuieste sa reia serialele ale caror sezoane nu le-a difuzat in totalitate.
Va fi si cazul lui Grimm, dar daca urmaresti AXN vei afla si cand se va intampla asta.
Pe net lucrurile se misca ceva mai repede, de aceea exista subtitrari in romana si pentru sezonul 6.

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Uita-te online la el.

| Jouliete a răspuns:

Probabil se difuzeaza alt serial in locul lui fiindca asa fac toate programele, dar nu-i problema ca îl vezi pe net. Cand se va difuza, numai ei stiu, urmareste axn mereu si cand vor zice vei fii la curent, poate nu il mai baga deloc.