| kosty96 a întrebat:

ss dori sa vizionez niste filme de groaza si nu am o idee. daca m-ati putea cu niste nume de filme...va rog dau funda pentru cel mai ingrozitor film:d

Răspuns Câştigător
| Ovidiuflorentin a răspuns:

Cannibal holocauste a fost interzis in multe tari si il gasesti daca vrei pe SPAM... mai este fain house of wax smug...winking

2 răspunsuri:
| Ovidiuflorentin a răspuns:

Cannibal holocauste il gasesti pe d i v x o n l i n e. b i z

| TPUpunct a răspuns:

Pe mine cel mai tare m-a tinut in tensiune The Grudge 1 si 2.este fenomenal.ti-l recomand dca iubesti filmele de groaza