| gornistu a întrebat:

Sall TPU, stie cineva unde as putea viziona seriile Star Trek "The next generation" si "Deep space nine"? Eu am gasit pe cateva site-uri dar nu se poate viziona.

2 răspunsuri:
| SmecheruNambar1 a răspuns:

Sunt toate pe site-ul ăla despre care nu avem voie să vorbim (presupun că nu te deranjează să le piratezi, că altfel întrebai de un magazin, în caz contrar le găsești în foarte multe magazine online).

| gornistu explică (pentru SmecheruNambar1):

Pai chiar nu vreau sa le piratez, nu mor daca nu le revadhappy
Dar in magazine cam la ce pret se gasesc?