| Florinut1009 a întrebat:

Sall TPU, vreau si eu cateva seriale misto gen Teen Wolf sau gen Arrow cand le dati sa-mi spuneti ce gen este(Arrow sau Teen Wolf)

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Gen Teen Wolf:
The Vampire Diaries
Lost Girl
True Blood
Hemlock Grove (cel mai aproape de Teen Wolf)
Being Human
Gen Arrow nu prea sunt.Ar fi Lost, doar așa parțial asemănător (gen naufragiu pe insulă și atât) iar acțiunea în rest este diferită și mai poți încerca și Kyle XY, Heroes.

6 răspunsuri:
| dedede003 a răspuns:

Gen Arrow ar fi Smallville, iar gen Teen Wolf sr fi Hemlock Grove

| ღÐelly a răspuns:

TVD,(Cu vampiri)
PLL(Cu 4 tipe care sunt amenintate, e foarte tare)
Twilight(ampii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primeval big grin Este foarte bun happy Este vorba de o echipa care salveaza lumea de animale necunoscute din alte lumi big grin Ti-l recomandwinking

| DomnişoaraClannad a răspuns:

The Vampire diaries -cu vampiri.
Misterul de la Calenda-varcolaci
Game of thrones- chestii din ăstea supranaturale.
The walking dead- zombi.

| XoXoAlee a răspuns:

The vampire diaries-cu vampiri(si e foarte fain)
Pretty Little liars-sunt 5 fete si intr-o noapte sefa grupului lor dispare. Apoi ele ramanand 4 vor sa afle ce s-a intamplat cu ea. si incep sa primesca mesaje semnate cu -A. care le stie toate secretele.
ambele merita vizionate!

| wolfyflower99 a răspuns:

Lost Girl e gen Teen Wolf, e destul de misto.