| LuizaVisanu a întrebat:

Sall! Unde pot sa vad si eu las fierbinti ultimul efisod in afara de voyo.ro?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt multe site-uri unde se difuzeaza seriale. Cauta pe Google.

2 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Intrucat protv-ul e foarte strict cu drepturile asupra serialelor sale, iti va fi foarte greu sa gasesti episodul pe alte site-uri, mai ales pentru ca vplay, serialepenet si celelalte site-uri de seriale sunt in razboi cu pro-tv-ul. Sunt insa destule reluari pe protv.

| Criss999 a răspuns:

Pe "peteava" eu acolo gasesc...