| Apocalipsa22 a întrebat:

Sall vreau sa-mi dati nume de cat mai multe filme horror nu trebuie sa fie in top ca vreau sa ma uit la toate un maraton in fiecare zi cate unul si inca ceva tin minte ca ma uitat la unul si era vorba de doi specialisti in paranormal si o fata care putea vedea fantomele cu aparate de reperat spirite si fantome care sau dus la o casa in padure la munte parca si fantoma la ora 3 venea si in primerele zile sdruncina casa iar apoi a inceput sai atace ca sa-i faca sa plece ca sai apere de iar in casa exista vo camera neterminata in care fantoma nu putea sa intre si ei se ascundeau acolo iar cand au dat sa plece au descoperit o intrare la subsol iar in beci era o fata moarta de mult pe un scaun apoi au chemat politisti iar acea ciudatiene ia omorat pe toti si vreau sa-mi spuneti cum se NUMESTE ca am uitat.

Răspuns Câştigător
| Wary_Forsaken_2001 a răspuns:

Am vazut si eu acel film dar nu mai stiu cum se numeste, dar te pot ajuta cu filme horror la care ar trebui sa te uiti si acestea sunt :
- The Conjuring
- Dead Silence
- Insidious 1/2/3
- The Woman in Black 1 / 2
- Drag me to Hell
- The Ring 1 / 2
- Grave Encounters 1 / 2
- The Unborn
- The Haunting in Connectitut si parca mai era si o a doua parte
- Saw 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 (sau 3D parca se numea )
- The Forest 2016
- The Mist
- Mickey Mouse big grin
- 13 Ghost
- Afraid of Dark
- Sinister 1 / 2
Iti sugerez sa te uiti mai intai la trailere! Recomand : Dead Silence, The Haunting in C..., The Woman in Black 1 / 2 si The Conjuring!