| anonim_4396 a întrebat:

Sall ziceti-mi si mie anime gen Kaichou wa Maid-sama. funda pentru cele mai bune

Răspuns Câştigător
| MikiiDeea a răspuns:

Pai. Cel mai aproape ar fi Special A (daca nu te-ai uitat deja big grin). Mai sunt unele, dar nu au acelasi subiect, desi merita sa te uiti la ele; Fruits Basket, Tokyo Mew Mew, Rosario + Vampire, Chibi Vampire-Karin, InuYasha, Mermaid Melody, Shugo Chara, Sailor Moon, Vampire Knight, Kimi ni Todoke, Kirarin Revolution (Kilari), Chrono Crusade (sfarsit trist sad ), Romeo X Juliet (sfarsit trist), Bleach (e de baietii, dar mie imi place, desi sunt fata big grin), Naruto Shippuden, Ouran High School Host Club, etc... Mai sunt multe... bine, mie imi place mai mult sa citesc manga, pentru ca povestea e mai lunga, spre ex. Kaichou wa Maid-sama are 60+ capitole, si mai continua, asta daca iti place sa citesti in engleza, deoarece nu prea se gasesc in romana sad Oricum, sper ca asta o sa te ajutewinking

3 răspunsuri:
| MaeRiAh a răspuns:

Lovely complex,shugo chara,peach girl,tokyo mew mew,zero no tsukaima,kanoon,pearl pink,DN angel,Nana,fruits basket,Bokura Ga Ita,ouran high school host club,gakuen alice, K-on, ichigo 100%,hatsukoi limited,Strawberry panic,Ah! my goodness,Black rock shooter,Kanazuki no miko,Chobits,Izura na kiss,Toradora, Full Moon Wo Sagashite, Saiunkoku Monogatari, World God only Knows toate acestea sunt niste anime extraordinare le-am vizionat pe toate si ti le rocomand

| MaeRiAh a răspuns:

A da vampire knight si vampire knight giulity asta e continuarea,ro kyu bu,air,loveless(e Bl adica Boy love),yumeiro patissier,spice and wolf... daca vrei anime artistice iti recomand:Arriety,Ponyo,Cat return,kiki delivery,whisper of the heart,Totoro, Spirited away, Howl's moving castel te rog funditaaaaaa

| camifgtjfjtyfmh a răspuns:

Lovely complex Fushigi Yuugi
Ayashi no Ceres
Kare First Love
Mars
The Devil Does Exist
Happy Hustle High
Ultra Cute
Wild Act
Akuma De Sourou
Paradise Kiss
Marmalade Boy
Fushigi Yugi
Absolute Boyfriend
Peach Girl
B.O.D.Y.
Sand Chronicles
Kare Kano
High School Debut
Ceres Celestial Legend
Missile Happy!
Black Bird
Koukou Debut
Sensual Phrase
Ultra Maniac
Land of the Blindfolded
Bokura ga Ita
kaleido star. Paradise Kiss
Gravitation
Elfen Lied naruto,romeoXjulieta,one piece deth note vampire knight, naruto shipuden, breavo girls bafta funda?happy