| KittyBeyb14 a întrebat:

Sallut! Cui ii place seria TWILIGHT si de ce?

Răspuns Câştigător
| 이벨 a răspuns:

Mie happy E romanica, de aventrura, SF : tot ce imi place. Depinde si la ce te referi. Filmele sunt reusite dar nu se compara cu cartile. De la acesta serie s-au facut si alte filme si carti. Parca toata lumea a innebunit! Vapiri contra varcolaci peste tot.
Oricum, e ceva deosebit. Stephenie Meyer a creat o lume inedita.

5 răspunsuri:
| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

Mie imi place twilight si implace pentru ca e tipul al de iubire interzisa. si imi sunt o groaza de motive...

| ianaa a răspuns:

Mie imi place ff mult TWILIGHT
pentru ca sunt fata laughing laughing
este un film ff bun dupa parerea mea

| 地獄に行く a răspuns:

Pai, imi place pentru ca m-a cucerit de la prima parte, care este, dupa parerea mea, cea mai reusita.Este foarte frumos sa urmaresti evolutia iubirii lor...
Acum zambesc datorita unui lucru spus de un prieten, care cred ca se potriveste foarte bine primei parti.
Toti ii spuneau ca are o inima de fier, asa si era.Nimeni nu-i rezista si nu erau multe lucruri care-l puteau ranii.II tot spuneam ca va veni vremea in care se va indragosti atat de tare, incat nu va fi el, dar se tot lauda ca el are o inima de fier.
Pana la urma o fata i-a pus capac si toti se mirau spunand ca nu e prea posibil. Fata aceea era prietena cu mine si mi-a spus ceva ce nu o sa uit curand.
Si fierul se poate topi daca sti cum sa-l tratezi.
Intr-adevar, vampirul avea o inima de fier... iar eu l-am asociat cu acel prieten si toata aventura lor a mers pe un plan mult mai inalt happy

| inteligenta a răspuns:

Mi-e imi place twilight deoarece filmul este de groaza dar este si romantic in acelasi timp funda please?

| vvvvv a răspuns:

Pai sunt vampiri,este iubire, este pericol... in orice caz nu toate filmele cu vampiri sunt ok. Unele sunt chiar naspa, dar daca vrei si daca ai vreo biblioeca pe langa tine citeste "VAMPIRII DIN MORGANEVILLE" de Rachel Caine... daca iti place TWILIHGT aceste carti le vei iubi.:X:X:Xhappy