| anonim_4396 a întrebat:

Sallz TPU. big grin
Caut un film horror.Am vazut trailer`ul mai demult, dar nu-mi mai amintesc cum se numea filmul.
Stiu ca, erau mai multi tineri intr-o casa, noaptea si consumau alcool. si unu' avea o lista in mana pe care scria ce sa nu faci intr-un film horror.
Si la un moment dat, el spune ``- Niciodata sa nu pleci singur si sa spui ca, ma voi intoarce imediat, pentru ca nu o sa te mai intorci.
Atunci altu' il intrebase daca vrea o bere de la frigider si spuse ca sa se dea mare in fata celorlalti, ``-Ma voi intoarce imediat``.
Stiti cumva cum se numeste filmul?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Da, este vorba de filmul "Scream".
Pa-pa.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si in Scary Movie (primele parti) am vazut o faza asemanatoare dar banuiesc ca era parodie dupa alt film.

| Hydrangeaceae a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, nu e "Scary Movie". E vorba de fimul "Scream". L-am văzut recent şi îmi amintesc foarte bine acţiunea şi replicile.

| ghostbusters a răspuns:

MiiCutSa are dreptate, filmul e Scream
uite si trailer-ul http://www.cinemagia.ro/trailer/scream-scream-tipi-sau-fugi-1928/