| anonim_4396 a întrebat:

A fost ieri un film pe Prima, "Secretul din perete", cam asa ceva, si ma intereseaza povestea fetei "fantoma", dar nu vreau sa vad filmul. laughing) Imi pazesc mintea de chestii inutile si daunatoare. Deci ce era cu ea?

Răspuns Câştigător
| Kikoo a răspuns:

Fantoma era o fata care a fost blocata vie in peretele casei. a vrut sa o posedeze pe fata cea mare ca sa retraiasca viata pe care nu apucase sa o aiba, dar pana la urma este data afara din corpul fetei. filmul se termina cu familia care se muta in alta casa si cu mama lor care sfatuieste o alta familie sa nu se mute in casa bantuita. logic, ei nu o cred. ultima secventa este cu fantoma fericita ca o noua familie va locui acolo

1 răspuns:
| Kikoo a răspuns:

A fost blocata intentionat de sotul ei abuziv