| AlexAlxAlex a întrebat:

Salut, a vazut cineva Hunter x Hunter? Am cateva intrebari despre anime.
1. Care sunt sansele sa revina anime-ul la anul?
2. De ce totusi nu se face animarea noilor capitole din manga, dupa calculele male le-ar ajunge sa faca undeva la 35 de episoade din acele capitole?
3. Autorul manga a spus ca daca acesta va muri, sotia sa va termina anime-ul, totusi mie mi se pare departe de final, si cam ciudat/greu sa continue ea toata manga, intrebarea mea ar fi: Cam cate episoade credeti ca ar fi avut hxh daca autorul era complet sanatos si publica regulat capitole manga?
4. Afectiunea sa este una tratabila (lumbago)?
Multumesc anticipat pentru timpul acordat citirii intrebarii mele.

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Stai tu liniștit că multe au rămas la un sezon, deși era material pentru inca 2-3hee hee

| AlexAlxAlex explică (pentru Catrice):

Asa este dar anime-ul are un numar extrem de mare de fani peste tot pe glob, practic o vaca cu mult lapte.

| Catrice a răspuns (pentru AlexAlxAlex):

Au fost și alte...vaci d-astea laughing

| Catalin77945 a răspuns:

Nici macar o sansa, adica abia se fac pe an chaptere manga si tu vrei anime.

| AlexAlxAlex explică (pentru Catalin77945):

Bun, dar sunt deja 60 de capitole din care s-ar putea continua anime-ul, ar fi de ajuns pentru 30 de episoade sa zicem, pe care din ce am inteles ar urma sa fie facute dupa terminarea arc-ului dark continent, neînțelegând de ce nu acum, 30 de ep mi se par suficiente mai ales ca nu am primit nimic de 6 ani.