| AlexAlxAlex a întrebat:

Salut, a vazut cineva Prison Break, cum vi s-a parut? Eu sunt la sezonul 2, e adevarat ca ultimele 2 sezoane sunt fost extrem de slabe? E adevarat ca mai exista si un film care are legatura cu serialul? Ce idei aveti de mini-serii (seriale cu 1 sezon cu doar cateva episoade) de actiune-suspans, in afara de Chernobyl?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Parerea mea e ca merita vazut pentru primele 2 sezoane. De la sezonul 3 a devenit plictistor pentru mine si dupa sezonul 4 m-am lasat, nu mi-a mai pasat de ultimul sezon (sau penultimul, cica s-ar mai face un sezon).
Filmul se cheama Prison Break: The Final Break (2009).
Mini-serii:
Bodyguard
The Terror
Fargo
Band of Brothers
The Haunting of Hill House
The River
Unele au mai multe sezoane, dar povestea se schimba la fiecare.

| AlexAlxAlex explică (pentru Sn4k3):

Dupa ce sezon are loc actiunea filmului?

| Sn4k3 a răspuns (pentru AlexAlxAlex):

Dupa sezonul 4 din ce am auzit. Nu l-am vazut.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sezonul 1 misto de tot. 3 interesant. 2 mehh... De la 4 incolo dezastru

| Yurisa a răspuns:

Incearca "The Umbrella Academy", "the end of the f****g world", "you"
Sunt destul de palpitante

| goguPatent a răspuns:

Mda, in afara de primele 2 sezoane, restul au fost praf.