| AlexizZ a întrebat:

Acum cativa ani am vazut la TV un film care m-a captivat mult si pe care as dori sa il revad.
Nu mai stiu mare lucru din el, dar cu siguranta stiu cateva secvente importante.
De exemplu:
În film este vorba de o fată si doi baieti ( adolescenti, care cred ca unul dintre ei e iubitul fetei). Actiunea se petrece in casa acesteia. Tatal fetei avea ascuns intr-o noptiera un pistol pe care baietii l-au gasit in timp ce aceasta era in curtea casei. Cand unul dintre ei s-a dus la aceasta sa-i arate, pistolul era incarcat, iar din greseala a impuscat-o.
Mai stiu ca, nu sunt sigur, tatal fetei ii vaneaza pe baieti, iar la final se termina cu tatal sau unul dintre baieti impuscat si tarandu-se.
Sper sa ma ajutati sa gasesc filmul. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Username272 a răspuns:

Încearcă să scrii asa pe google?, chiar nu stiu, trebuie sa iti reamintești macar actorii jucați în film ceva mai detaliat

| Desperados a răspuns:

Este filmul in care joaca Nicolas Cage, l-am vazut si eu de 2 ori nu mai stiu cum se numeste, insa cauta filne cu actorul si gasesti sigur?