| g3c3piciu3 a întrebat:

acum ceva timp am vazut un film 'thriller' cred ca era ...in care doua fete/femei merg la munte la o cabana pentru a petrece doar ele doua...dar nu cred ca prima zi cred ca a doua catre seara a aparut un individ care voia sa le omoare. l-ati vazut si voi? daca da cum se numeste? sau daca stiti fime similare filme similare?

6 răspunsuri:
| Skiipper a răspuns:

Sincer m-am gandit prima data ca este "The human centipede" laughing

| g3c3piciu3 explică (pentru Skiipper):

Hihihi nu, nu este ca ala l-am vazut happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Te referi la The Last House on the Left (2009)?
https://www.cinemagia.ro/......nga-32798/

| g3c3piciu3 explică (pentru floresdemayo):

Nu scuze...dar asta l-am vazut happy

| floresdemayo a răspuns (pentru g3c3piciu3):

Ai început cu: "Salut! acum ceva timp am vazut un film 'thriller' in care doua fete/femei merg la munte la o cabana "
Normal că l-ai văzut. Aveam impresia că i-ai uitat titlul, de aceea ai întrebat...

| g3c3piciu3 explică (pentru floresdemayo):

Oarecum happy