| marius1805 a întrebat:

Acum ceva timp am vazut un serial parca pe cartoon network nu mai stiu exact cred ca in 2010 in care erau doi adolescenti o fata si un baiat si vecina lor care viziuni despre ce o sa se intample sau ceva de genu si as dori sa stiu cum se numeste.
Multumesc!

1 răspuns:
| Gabriel2424 a răspuns:

Nu inteleg la ce te referi, eu imi aduc aminte de sarah jane, aia care calatorea in trecut si prindea extraterestrii sau alte creaturi, morgana, sau cel mai bun ed sau clanu nebunaticilor.