| GoguDeFer a întrebat:

Acum mult timp (2-3 ani) am privit un film care avea loc oarecum in preistorie, oamenii erau imbracati ca neandertalii si foloseau sulite.
Imi aduc aminte ca, era un virus pe care cei infectati il puteau transmite prin muscaturi, si ca un trib neinfectat se ascundea intr-o grota si in unele zile se baricadau cu busteni in acea grota pentru a nu fi muscati.
Imi mai aduc aminte ca, se duc 2 sau 3 dintre cei neinfectati catre un turn sa faca un foc de semnalizare, si inainte de asta trec printr-o padure unde dau de cativa dintre cei infectati si se ascund de ei.

Imi puteti spune va rog, numele filmului in caz ca va aduceti aminte sau l-ati privit recent? este destul de vechi (cred).
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

"The Lost Future" (2010) http://www.imdb.com/title/tt1615091

| GoguDeFer explică (pentru JackR):

Doamne frate, iti multumesc tare mult happy

| JackR a răspuns (pentru GoguDeFer):

Cu mare placere! happy