| emimari111 a întrebat:

Acum un an am vazut un anime in care era vorba despre o fata care controla focul, avea parul rosu si ochii maro si despre un baiat care controla vantul, avea ochii maro si era brunet. Imi puteti spune numele anime-ului?

1 răspuns:
| Alexanderusl a răspuns:

Salut, nu pot sa fac nici o asociere cu ce ai zis tu, dar pot sa.ti dau un mic avans poti intra pe www.animekage.com sau pe www.anime.kage.ro si cauti fiecare anime in parte, o sa pierzi cam 10 pe cel de-al doilea site, dar daca crezi ca merita!