| danutz547 a întrebat:

Salut, am downloadat si eu un film, The expendables. M-am uitat la el si peste cateva zile am vrut sa il vad iarasi.Eu l-am vizionat cu KMPlayer si acum tot cu el. Dar de data asta nu stiu de ce dar sunetul este mai tarziu dupa ce vorbesc personajele, subtitrarea nici ea nu apare cand trebuie si este incomod.Nu stiu ce sa fac. Daca puteti sa ma ajutati, va rog mult sau daca stiti despre asta.Eu nu am calculator asa de bun dar prima data a mers stas si acum nu stiu ce are.

Răspuns Câştigător
| cathy01 a răspuns:

Bună
Ori îți reinstalezi calculatorul(dacă zici că nu e asa de bun) ori vizionezi filmul pe VLC Media Player.
Sper că te-am ajutat big grin

| danutz547 explică (pentru cathy01):

Am downloadat si vlc media player dar nu stiu de ce se vede mereu verde ecranul si doar sunetele se aud