| TipulCiudatDinSpateleFarmaciei a întrebat:

Salut.Am facut la scoala o provocare cu un coleg.Amandoi ne uitam la Sword Art Online si abia am terminat primul sezon, dar vrem sa ne uitam la tot tot(sezon 2, filmele etc).Eu am pus pariu ca Asuna si Kirito raman impreuna orice ar fi, pana la finalul finalului, el zice ca la un moment dat se vor desparti. Ajutor?(nu am problema, chiar vreau spoiler)

Răspuns Câştigător
| En3Rgi a răspuns:

Uau ce intrebare..si asta doar pentru ca vrei sa castigi un pariu? De ce ai vrea sa trisezi cand e vorba de un pariu, fii barbat si castiga, fara ajutorul cuiva.

2 răspunsuri:
| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Exista wikipedia sau chiar wikia unde fanii scriu succint si foarte bine totul despre anime.Sau uitate direct la ultimele episoade direct, intr-un anime toti stiu ce se va intampla, nimeni nu stie cum se va intampla si de aceea Naruto are sute de episoade pana ce devine hokage(iesind din subiect putin dar e adevarat)

| Stefan_Visinica_1994 a răspuns:

Chiar daca se cearta vor ramane impreuna pana la sfarsit.