| UpSideDownSix a întrebat:

Salut, am început să mă uit la One Piece și am ajuns la episodul 546, am sărit peste episoadele extra, o să regret că am sărit peste ele? Prin extra mă refer la cele care nu sunt legate de loc de seria principală.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Saddest a răspuns:

Si eu sunt la zi cu one piece si nu m-am uitat la acele episoade extra..nu ai pierdut nimic decat ca atunci cand ajungi la zi si o sa stai o saptamana dupa un episod o sa iti para rau ca nu te-ai uitat si la cele extra. Daca te referi la faptul ca ceva din cele extra o sa aiba legatura cu povestea principala, atunci nu. Nu au legatura deci nu ai pierdut nimic.

| UpSideDownSix explică (pentru Saddest):

Mulțumesc pentru răspuns.

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Nu ai pierdut nimic.