| BadBoys007 a întrebat:

Am nevoie de un film. Filmul este horror/psihologic. Sa va povestesc: era vorba de niste adoloscenti care au fost pe o insula si au fost ucisi unul cate unul. Criminalul era unul din adolescenti, criminalul era o fata, aceea fata a omorat toti adolescenti si a ramas singura pe insula, apoi a fost internata la un spital pana au venit parinte ei dupa ea, cand au ajuns parinti ei la spital si-au dat seama ca nu e vorba de fata lor deoarece ea a murit pe insula. Criminala a omorat asistenta si a plecat de la spital. Ceva de genu... Sper ca nu v-am incurcat.

Răspuns Câştigător
| lalala290 a răspuns:

Filmul pe care il cauti se numeste Fear Island

| BadBoys007 explică (pentru lalala290):

Mersi, in sfarsit pot sa ma uit inca o data la el! big grin

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Oarecum asemanator este si Sabotage, ti-l recomand.

| frostxtq a răspuns:

Buna,
Nu imi dau seama la ce film te referi, insa am citit o carte foarte asemanatoare cu ceea ce spui tu.
Cartea e scrisa de Agatha Christie si se numeste "Zece negri mititei". Exact aceeasi poveste, niste oameni sunt dusi pe o insula si mor unul cate unul. Insula e pustie, cum iti explici? Cred ca este si film. Ti-l recomand.