| Cristi_Mihai_1995 a întrebat:

Salut, am o intrebare legata de un film caruia nu ii cunosc numele si nici actori nu cunosc. O sa incerc sa va relatez cate ceva din film, nu stiu daca datele sunt exacte deoarece am vazut filmul acum ceva timp si exista posibilitate sa distorsionez relatarea evenimentelor.
"Un baiat termina facultatea, pleaca in oras sa isi gaseasca un loc de munca (intr-o redactie), acasa isi lasa iubita. Totul se intampla in timpul unor alegeri, prezidentiale cred. Se angajeaza la o redactie, acolo intalneste o fata la un xerox, cu care are o aventura ulterior. Se desparte de prietena de acasa, are cu aceasta un copil, o fetita. Iar toata "actiunea" ii este povestita fetitei lui, care il intreaba de "iubirea lui" "... Aveti idee cum se numeste filmul? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Sociopatul a răspuns:

Definitely, Maybe poftim, merita