| Mekrus a întrebat:

Salut, am o intrebare. Stiti cumva cand va aparea filmul Avengers: Endgame online subtitrat in romana, sa se vada si ok, nu filmat cu telefonul? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Cam prin august 2019. Știi de ce? Pentru că atunci e estimată data de lansare a DVD-ului. Cum crezi că ajung filmele pe net dacă nu sunt filmate în sala de cinema? Cineva cumpără DVD-ul și îl încarcă pe net. Doar nu crezi că producătorii filmului, din mare mila lor, fac asta pentru cei care nu vor să dea banii pe un bilet de cinema...
http://www.dvdsreleasedates.com/movies/7217/avengers-endgame

3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

E o balarie de film laughing toata lumea astepta marea cu sarea si cand colo rahat cu prune laughing slab de tot, ma refer scenariu, au dato de gard rau de tot.Bine asta e parerea mea, dar cand faci un film ce are legatura cu masi ni alte timpului, calatorie in timp e clara laughing iese o ciorba de zarzavaturi laughing

| BaiatDeTreaba1986 a răspuns:

A aparut pe internet. Nu e calitatea extraordinara dar macar iti poti face o idee....vezi aici: http://bit.ly/2J2MhYq