| Andrei445678 a întrebat:

Salut!
Am o întrebare, vreau sa îmi cumpăr Netflix de la o stație selfpay dar nu știu cum.
Eu nu am cont la Netflix și am văzut ca ii da un cod pe email dar nu știu unde sa îl bag, codul acela e pentru un cont nou sau pentru prelungire de abonament dacă ai deja un cont Netflix?
Va rog ajutați-mă.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La conectare iți cere email-ul și codul despre care spui. Ciudat cumperi ceva și nu știi să folosești?

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! De ce nu iti faci cont direct pe site-ul lor? Nu vad cum ai putea sa faci contul de la selfpay. Pare mai mult pentru prelungirea unui abonament.

| CIaudiu a răspuns:

Nu conteaza daca ai sau nu cont. Cu codul ala alimentezi contul cu bani. Cand creezi contul, selectezi sa platesti cu un cod/gift card. Nu stiu cum e in Romania tradus.