| VladyXR a întrebat:

Salut.
Am privit cu ani in urma un film care mi-a placut si acum nu imi amintesc cum se numeste.
Deci era vorba despre un "om" care se lupta cu niste "extraterestri" din schelet care se faceau rosi.tin minte ca erau paduri ..si finalul era la intr-o pestera langa o cascada, se lupta cu un extraterestru..cam atat imi amintesc. Daca stie cineva, are funda. happy

8 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cred că-i numai o parte din seria Aliens vs. Predator.
De ex:
https://www.youtube.com/watch?v=iWwa4ihcFb.

Niște schelete roșii, cărora li se spuneau "oamenii de foc", apar într-un episod din The Lost World. Ele țineau prizonier un om de știință pe care-l ascundeau într-o peșteră. Dar nu-mi amintesc să fi existat o cascadă...

| VladyXR explică:

Si inca ceva : Tin minte ca acesti "extrateresti" aveau o coada mare, o foloseau sa scoata pielea, de fapt sa-i ucida. Erau uriasi.

| VladyXR explică:

Scam? Ce scam omule. Eu vreau sa stiu filmul. atat.

| Superior a răspuns (pentru VladyXR):

Lasa-l in apele lui, e prost.

| Clockwork a răspuns (pentru VladyXR):

Nu e cumva Alien? Dar extraterestrii erau negrii

| VladyXR explică (pentru Clockwork):

Da erau negri, prin paduri, schelet sa zic asa. Nu e alien

| Clockwork a răspuns (pentru VladyXR):

Atunci nu stiu bro

| VladyXR explică:

Multumesc pentru ajutor. Oricum am gasit filmul e Outlander (2008)