| JustMeAndMyWorld a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare legata de un film...pe care il stiu perfect, adica cunosc toata actiunea filmului dar nu stiu cum ii spune, aici a-s dori sa m-a ajutati un pic....Este vorba de o femeie care ii taie calea unui barbat pe autostrada, el avea un Jeep mare, ceva, cred ca Cadillac Escalade, si ea o masina mica, el incepe sa o urmareasca si sa o sperie, pana la urma scapa de el, ajunge acasa si primeste un telefon, cand se uita pe geam masina lui era in fata casei, pana la urma ea fuge cu copilul ei la un motel ceva si se ascunde o peroada de timp, dar copilul comanda pizza si cel care o livreaza este chiar urmaritorul, acesta il rapeste pe copil si o santajeaza pe femeie, pana la urma ajung undeva unde se intalnesc si ea reuseste sa il omoare. big grin Vreau si eu sa stiu cum se numeste filmul, nu il gasesc si il caut de o saptamana

Răspuns Câştigător
| RosyInferno a răspuns:

A Deadly Encounter.

| JustMeAndMyWorld explică (pentru RosyInferno):

Si unde a-s putea sa il vad online,, ca nu pot sa dau de el...sad

| RosyInferno a răspuns (pentru JustMeAndMyWorld):

Pai, daca nu l-ai gasit online, inseamna ca nu este. Trebuie downloadat. Nu ca nu stiai astalaughing

3 răspunsuri:
| TofanCristi a răspuns:

Am un lapsus. Ştiu filmul, l-am văzut!