| ChaosHunt a întrebat:

Salut, am si eu o nelamurire in legatura cu filmele vazute la televizor de pe stick.
Deci, atunci cand bag un film pe stick, nu merge sa-l bag mai mare de 2, 5 gb sau 3 gb sau ceva de genul, deoarece o sa-mi dea o eroare si imi spune ca nu se poate.
Am cautat pe google si am gasit o oarecare rezolvare, trebuie modificat ceva la proprietati apoi va merge.
Dar cu toate astea, dupa ce pun filmul pe stick, fiind modificata chestia aia la proprietati nu imi merge in televizor, fie nu merge imaginea fie sunetul. Nu inteleg de ce... exista vreo rezolvare?
Tin sa mentionez ca televizor nu este unul vechi, are vreo 2 ani cred.

Răspuns Câştigător
| Tarabostes a răspuns:

Ai putea incerca cu alt stick? De preferat unul cu plasticul de la mufa albastru, adica de viteze 3.0. Sau incearca un film cu o rexolutie foarte mica sa vezi daca e vreo diferenta. De obicei televizoarele nu pot trage imaginea suficient de rapid de pe stick.

| ChaosHunt explică (pentru Tarabostes):

Salut. Am incercat cu alte stick-uri dar nu de viteza 3.0
Rezolutia mica nu e o optiune laughing Tocmai de asta am pus si intrebarea pentru ca vreau rezolutie cat mai mare.
O sa incerc ideea cu stick 3.0 Multumesc

1 răspuns: