| Alex_Loris_1994 a întrebat:

Am și eu o problema.nu imi amintesc cum se numeau doua seriale.

- primul era un desen animat cred.despre strângerea unor inele de către un raufacator ( un vrăjitor ) venea ăla bun se băteau și se împrăștiau inelele peste tot prin lume, ăla rău ajungând intr-un colț al lumii si nu-și mai amintea nimic...

-cel de-al doilea era un serial animat cu Extratereștrii. Cu partea întunecată a luni.
Extratereștrii voiau sa invadeze Pământul.Era pe pro cinema dacă nu ma înșel...și se vedea ceva genul benzilor desenate câteodată in film...

Cam atâtea știu. Multumesc mult și ma scuzați, sunt cam praf la povestit. și sunt doar amintiri.happyMultumesc!

2 răspunsuri:
| LemonTree333 a răspuns:

Primul cred ca e vrajitorul inelelor. Al doilea...n-am auzit in viata mea de el

| Alex_Loris_1994 explică (pentru LemonTree333):

Vrajitorul inelelor?happy nu Am găsit nimic!?!