| Lucian_Elisei_1994 a întrebat:

Salut, am si eu o problema. Vreau sa ma pot uita la film pe televizor in timp ce ma joc. (mentionez am hdmi si pot vedea filmele pe televizor dar nu cat ma joc.) Ideea e ca atunci cand sunt pe full screen cu jocul filmul pe televizor se vede doar jumatate doar daca ma joc un joc windowed pot sa vad filmul cum trebuie pe tv. Poate cineva sa ma ajute?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

În felul ăsta, ori o să te joci nașpa ori nu pricepi nimic din ce e la TV

| Lucian_Elisei_1994 explică (pentru sierra1):

Eu ma joc sora mea se uita la filme/seriale.

| sierra1 a răspuns (pentru Lucian_Elisei_1994):

Ceva de genul: doi-in-unul (ca șamponul)

| KillaNoFilla a răspuns:

Intra in drive-ul placi video apoi acolo caulta ceva cu display > screen/monitor si vezi daca ai ceva cu paralel screen.

| Lucian_Elisei_1994 explică (pentru KillaNoFilla):

Nu merge...am incercat da nu vreasad