| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am urmarit un serial (cred ca era pe Netflix nu mai stiu) in care personajele principale erau o fata si un baiat.Baiatul era bataus. Cei 2 fug de acasa, intra in necazuri, tatal fetei impreuna cu fratii ei o cauta, se iau la bataie cu prietenul ei... mi se pare ca numele lui incepea cu d. Era o fata cu par castaniu si breton. Era hoata mai de fel. Iar el bataus.hee hee stie cineva cum ii zice?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

The Edge of Seventeen (2016)?

| Răzvi42 a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu era acela... pff cred ca nu o sa-l mai gasesc.

| Darysan a răspuns:

Dacă era pe Netflix și mai ai acel cont poți sa dai la seriale și dai la cele vizionate sper sa îl găsești dacă nu l-ai găsit! ^-^

| Răzvi42 a răspuns (pentru Darysan):

Nu l-am vazut dupa cont.