| roby223 a întrebat:

Am văzut acum câțiva ani un film cu o fata muta ce a plecat cu mașina spre iubitul ei dar a ajuns sa fie plătită, violată și omorâtă, iar apoi un spirit indian o posedă și îi omoară pe cei ce au ucis-o pe ea. Dacă știe cineva la ce film mă refer îmi poate spune cum se numește mai exact filmul?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Poate aici se afla ceva dorit : The Hitcher II: I've Been Waiting (2003), Crazy Bitches (2014), Into Temptation (2009), Hello Mary Lou: Prom Night II (1987), Jennifer's Body (2009), 30 Nights of Paranormal Activity With the Devil Inside the Girl With the Dragon, Jarhead (2005), The Indian Scarf (1963).