| Brs_Alex_1987 a întrebat:

am vazut acum ceva timp o bucata dintr-un film horror pe un post al carui nume nu imi mai amintesc.actiunea se petrecea in timpul razboiului civil american,un grup de talhari jefuiesc dintr-o banca niste bani, se adapostesc intr-un conac la marginea unui cand cu porumb...de acolo intamplari ciudate...cum se numea filmul?

4 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Cauta prin seria "de veghe in lanul de porumb"

| aladinbeci a răspuns:

Alex, s-ar putea sa te referi la filmul Dead Birds(2004).

| DanielBogdan a răspuns:

Nu stiu filmul acesta dar daca iti plac filmele de gen uitate la Dead and Snow este tot cv de gen,,, apropo si eu vreau sa vad ce film ee

| Saddelyx a răspuns (pentru DanielBogdan):

Nu cumva vrei sa spui Dead Snow? happy