| Iancu_Mihai_1992 a întrebat:

Salut,am vazut acum ceva vreme un film iar acum nu mai reusesc sa dau de el, era cu un tip care se mutase in alta tara din cauza jobului impreuna cu familia,undeva in China,Cambodia. oricum in zona aia happy fusesera cazati la un hotel,intre timp s-a iscat o revolta si au intrat peste ei in hotel niste extremisti si el avea o oarecare legatura din cauza jobului,ceva legat de energie, oricum, au fost fugariti prin tot orasul si in final au scapat ajungand cu o barca furata la granita cu Vietnam parca, Help please, bafta!

Răspuns Câştigător
| mihneajuk a răspuns:

Pai eu nu stiu dar iti zic un sfat...du-te pe grupul de Facebook Zi-mi un film bun! Si da copypaste la ce ai zis mai sus.Si postezi asta acolo si in max 20 min eu cred ca o sa iti gasesti filmul.

1 răspuns: