| Da3monSkilZz a întrebat:

Am vazut mai de mult ub film de actiune, mai precis bataie.Filmul incepea cu un baiat ce vindea jocuri video, intr-o seară fiind bătut de niște golani. Dupa asta, s-a dus la un negru care a început să îl antreneze. Din ce imi aduc eu aminte negrul ăla se numea "Kasey" sau ceva de genul, nu sunt sigur. Era bun rau la bataie si la sfârșitul filmului are loc o gala unde îi duce pe ucenicii săi si unde se bate si el u Boyka (îl bate negrul ala rau de tot).

Stie cineva cum se numește filmul? Negrul ala avea barbă si făcea tractiuni cand ii antrena pe baietii aia. E foarte misto filmul.
Va rog, ofer si fundă!

Răspuns Câştigător
| BloodyLips a răspuns:

Never back down, mi-am amintit. Uita-te și la creed, sunt asemănătoare.

| Da3monSkilZz explică (pentru BloodyLips):

Da asta e, multumesc!

3 răspunsuri:
| BloodyLips a răspuns:

Creed?

| damnedwolf a răspuns:

Never Back Down 2: The Beatdown
https://www.youtube.com/watch?v=ByIrKrdhkwY
asta cred ca ii l-am vaz mai de mult si ce imi amintesc din el se potriveste cu descrierea ta