| Dany99 a întrebat:

Am vazut mai demult un anime si nu mai imi aduc aminte cum se numeste,tin minte doar ca era cu samurai sau ceva de genul si imi mai amintesc ca era un personaj care lua sabiile celor invinsi de el lasandu-i in viata(toate aceste sabii le purta pe spate),la un moment dat,un tip s-a intors sa isi recastige sabia,a invins, iar apoi a plecat sa returneze celelalte sabii oamenilor ce le-au pierdut.Are cineva vreo idee?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi dacă-l găsești in listă:
http://myanimelist.net/featured/1315/Top_20_Strongest_Anime_Swords