| Choasmakerangel a întrebat:

Am vazut mai demult un film cu bataie de strada,era cu un tip pe nume Gabriel(era blond) care a fost plecat din oras si s-a intors dupa nu stiu cata vreme si s-a reintalnit cu un tovaras de al lui, care asta acum era cel mai smecher(personaj negativ)printre aia care se bateau si nu se mai intelegea asa bine cu Gabriel dar pana la urma a fost invins de el.Ar fi superfain daca ati sti cum se numeste

Răspuns Câştigător
| Choasmakerangel explică (pentru faramatania):

Mersi,asta e... da' din pacate nu mai gasesc vreun site sa-l vad.

| faramatania a răspuns (pentru Choasmakerangel):

Cu multă plăcere.De văzut, nu știu, chiar nu știu ce să zic, îmi pare rău.

3 răspunsuri:
| Ruis a răspuns:

Nu te pot ajuta cu numele filmului dar pe Facebook exista un grup "Din ce film/serial e asta?" inscrie-tesi pune acolo intrebarea