| DoarAlin a întrebat:

Am vazut recent un anime numit Another si chiar mi-a placut. A avut caractere interesante, poveste buna si o coloana sonora la fel de buna.
Ce mi-ati putea recomanda? Ceva similar cu asta. Horror, actiune, drama, mult sange, etc. Doar sa nu fie foarte vechi.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Eu nu am vazut (inca) Another titlu original japonez Anazâ
din ce am vazut eu pot sa iti recomand :
Elfen Lied (2004) - considerat unul dintre cele mai bune animeuri ever
Noragami (2014–2016)
Death Parade (2015)
Death Note (2006-2007) -asta trebuie vazut neaparat e foarte misto

Toate au violenta iesita din comun daca asta cauti...si povesti pe masura.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei film cu sonoara buna, incearca lord of the rings toate.
Dar sa ai si un sistem audio bun.
Daca vrei joc, cu coloana sonora buna buna rau, iti recomand aion sau lineage happy
Doar ca sa ai casti sau sistem, daca bagi la boxele de la laptop, nu te obosi happy