| amaliab1997 a întrebat:

Am vazut reclama la un fil desen animat despre un leu care trebuia sa fie rege dar nu stiu cum se numeste si as vrea sa-l vad

Răspuns Câştigător
| Freshh a răspuns:

Lion King ( Regele Leu )

7 răspunsuri:
| Gabriela144 a răspuns:

Se numeste Regele leu(The lion king)

| alexfunjohncena a răspuns:

Se numeste Regele Le, si eu ti-as recomanda sa te uiti si la Fratele Urs e foarte frumos uite filmul Regele Leu www.onlinebestfilm.blogspot.com/2012/01/lion-king-dublat-romana.html si aici poti vedea fratele urs http://itimaiamintesticraciunul.blogspot.com/......html.Funda te rog mult

| vali123123 a răspuns:

Lion King (funda?)

| YourLittle a răspuns:

The Lion King
sper ca te-am ajutat!

| Măłina a răspuns:

Regele leu
Disney Chanellaughing
Cred ca e sâmbătă la 10:30
Fundă?batting eyelashes

| Smoke559 a răspuns:

Filmul ii "Lion King". Vizionare placutahappy!