| AlexStanciu12 a întrebat:

Am văzut un film acum vreo 7-8 pe PROTV cu 2 tipi unul cu parul lung alb care avea o chestie in palma si le-o înfingea oamenilor in piept, gen ii droga, no idea, si un tip cu parul lung negru care il vana pe cel cu parul alb (bănuiesc că erau extraterestri sau ceva de genul). Din ce îmi aduc aminte mai era si un politist care vroia sa ii prindă pe cei doi. Ceva idei?

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Cu 7-8 luni în urmă? Sau e vorba de... ani?

| AlexStanciu12 explică (pentru floresdemayo):

Ani

| AlexStanciu12 explică (pentru floresdemayo):

Singurul film The Notebook este facut in 2004 si nu are nici o legătură cu detaliile date de mine.

| badWolfTen a răspuns:

Singurul lucru la care ma duce gandul cand citesc descrierea ta este felul in care rasa de extraterestrii Wraith se haraneau in serialul Stargate Atlantis.

| RealCervantes69 a răspuns:

Filmul despre care vorbesti se numeste: "The Notebook"