| manowar1 a întrebat:

Salut.Am vizionat cu mare placere serialul NIGHT STALKER din 2005.Pacat ca ce e bun nu se continua.Dar va rog sa imi recomandati seriale din genul paranormal si mister.Va multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Childhood's End (mini-serie),Harper's Island (mini-serie),Persons Unknown (mini-serie), The Lost Room (mini-serie), Lost, Bones,Under The Dome,Wayward Pines, The Whispers, The X-Files (2015/mini-serie)

| manowar1 explică (pentru faramatania):

In afara de Childhood's End le-am vazut pe toate, mai putin ultimul episod din X files care apare vineri.Iti multumesc oricum pentru recomandari. Daca mai stii seriale de acelasi gen astept sugestii. ORICE FARA VAMPIRI.

| faramatania a răspuns (pentru manowar1):

Ok,mersi și eu!
P.S.Mai poți încerca:The Leftovers (f.bun), 11.22.63 (2016-)

| manowar1 explică (pentru faramatania):

Mss mult.Pacat ca nu mai pot da o funda!

| faramatania a răspuns (pentru manowar1):

Este suficient.Vizionare plăcută!

8 răspunsuri:
| Expressions a răspuns:

Supernatural si Fringe.

| manowar1 explică (pentru Expressions):

Le-am vizionat pe ambele.Alte seriale mai stiti?

| Expressions a răspuns (pentru manowar1):

The originals, Grimm

| Expressions a răspuns:

Black mirror- are doar vreo 7 episoade, dar cu siguranta e in top 5 seriale vazut de mine (si am vazut destul de multe)