| StefNN a întrebat:

As avea nevoie de o aplicatie pe telefon sau un site pentru filme online cu rezolutie buna la filme ( de preferat peste 720p) si subtitrare, multumesc!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns (pentru qazwsxedcrfv):

Ma bucur ca ai postat un raspuns cu un site legal

| LPCTSTR a răspuns:

Nici aplicaţie nici site-uri nu vei găsi care îţi vor da filme la rezoluţie de 720p, numai de 480 sau 340p, şi gratis...

| zurghii a răspuns:

Salut, nu exista astfel de aplicatii. Daca vrei sa vezi filme asa, ori le cauti pe internet in 360-480p daca te uiti free ori in 720-1080p daca iti cumperi un abonament pe site. Sau ai putea sa le intalezi si sa le rulezi cu un video player. Iti instalezi si subtitrarile. Aici e mai complicat daca vrei totul gratis happy Cu subtitrarile te uiti la fiecare replica sa vezi ce zice :p

| uzumakiuchiha a răspuns:

Show box, linkul il ai aici:http://rawapk.com/showbox-apk-download/