| TDSDARK a întrebat:

Salut,as dori sa imi recomandati niste seriale faine.
Tin sa mentionez ca am vazut:
-Prison Break
-Supernatural
-Riverdale{daca il stiti, daca nu recomand sa va uitati}
-The Vampire Diaries.
Mersi frumos

Răspuns Câştigător
| ChiarEu2 a răspuns:

Breaking Bad, Game of Thrones, Vikings, Friends, Lie to Me...

6 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Shannara Chronicles, Shadowhunters: The Mortal Instruments, Stranger Things, Eyewitness, The Magicians, Damien, The OA, 3%, Beyond, 13 Reasons Why, Iron Fist, Imposters, StartUp, Clique, mai poți să încerci:Mr. Mercedes, Midnight, Texas, Room 104, Disjointed, Dimension Four-Oh-Four 2017, Ozark, Twin Peaks 2017, Comrade Detective

| hUnTERRRRRR a răspuns:

Pariu cu viata laughing

| marriancosmin a răspuns:

Witches of East End si Orphan Black

| Symy001 a răspuns:

Pretty little liars

| BlueBass a răspuns:

Teen Wolf; The Flash; Shadowhunters; Daredevil; Agents of S.H.I.E.L.D; 13 reasons why

| Georgiana_Lorena_1993 a răspuns:

Daca ai vazut the vampire diaries te poti uita la the originals.E un serial doar cu vampirii originali