| Lucian2033 a întrebat:

As dori sa stiu niște aplicatii pe care as putea sa vad anime fără să am nevoie sa le descarc de pe magazin play?

Răspuns Câştigător
| vladtheo a răspuns:

Crunchyroll

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sonia822 a răspuns:

Intri pe youporn, si au o sectiune doar cu anime laughing

| Wr3nch a răspuns (pentru Sonia822):

Ala e hentai, nu animelaughing

| Sonia822 a răspuns (pentru Wr3nch):

E hentai cu anime laughing

| Bizon95 a răspuns (pentru Sonia822):

Hentai = anime dar... cu P0RN in el

| Sonia822 a răspuns (pentru Bizon95):

Cum le stiti voi pe toate. laughing

| Bizon95 a răspuns (pentru Sonia822):

PE DRAQ
unora le place jazz-ul
altora nu fac nici o priza la desene P0RN si se uita la tine ca la felu' paispe daca tu te exciti la hentai, ceva de genul, "cum poti sa te exciti la desene, ca sunt doar... DESENE"

dar mie imi place hentai, SI NU IMI E RUSINE SA RECUNOSC tongue~~~~

| Sonia822 a răspuns (pentru Bizon95):

Am vazut si eu unul, jumate om, jumate caraatita. Si mi-a placut, a fos frumos. Ala cum se numea? laughing E tot hentai? A, si unul, cu un sarpe cu mai multe cozi, care a prins-o pe una laughing

| Bizon95 a răspuns (pentru Sonia822):

P0RN (sex, nuditate) = hentai
altfel, e doar anime

in plus japonezii au o fobie SERIOASA in a vedea organe genitale, chiar sunt critici serioase relativ la chestii de gen: P0RN filmat in 4k si apoi cenzurat crying

deci, daca vezi ceva cenzurat (organele genitale sunt pixelizate) atunci e SIGUR hentai

| Lucian2033 explică:

Imi place ce discuti aveti deci pentru asta o sa pun mai multe intrebari de genul asta ca sa am ce sa citec si sa rad in acelasi timp