| Banned993218 a întrebat:

Salut, as dori si eu niste animeuri ecchi precum acestea Absolute duo
Infinite stratos
Chivalry Of A Failed Knight
Demon King Daimao
Freezing
AESTHETICA OF A ROGUE HERO
Seirei Tsukai no Blade Dance
Rokudenashi Majutsu Koushi to Akashic Records / Akashic Records of Bastard Magic Instructor, am vazut o mare parte si din alte animeuri, dar mi-ar placea niste sugestii.

Răspuns Câştigător
| Mefi a răspuns:

Hello
Deci stiu si eu vreo 2 e unu Aki Sora are 2 episoade dar e super interesant si ecchi, eromanga sensei asta e destul de drăguț, Domestic no kanojo asta e chiar fain si de anul acesta parca, în mare este despre un băiat ce i place sa scrie romane si se îndrăgostește de O profa de a lui nu cu mult mai mare ca si el intre timp tata lui o sa se căsătoresc cu mama profesoarei salalaughing
Si o sa fie nevoiți să stea în aceeași casă p.s profa avea si o sora mai mica cam de varsta lui laughing)
Mai avem dar asta e tot ce mi vine acum
Sper ca te am ajutat
A si Domestic nu e gata e temriat doar primul sez trebuie să apară și al 2 lea
Sper ca te am ajutat

| Banned993218 explică (pentru Mefi):

Mersi mult pentru raspuns

| Mefi a răspuns (pentru Banned993218):

Nu ai pentru ce, si daca o sa mai nevoie de ceva poti sa mi scrii