| FlorinDumitras a întrebat:

Salut, as vrea niste filme bune 2014-2017 cu bogatasi care se indragostesc de fete, ceva gen Fifty Shades of Grey

Răspuns Câştigător
| Ramona_Igna_1993 a răspuns:

Zapped (2014) nu este cu bogatii, este vorba despre o fata care controlează băieții cu ajutorul unei aplicații de pe telefon
Endless love (2014) Aici este fata bogata nu băiatul
Îmi pare rău daca nu ți-am dat ce ai cerut dar nu prea sunt filme de genul ala din 2014 incoace

1 răspuns:
| AncaPopa04 a răspuns:

''Soacra mea e o scorpie'' este un film in care protagonista este Jenifer Lopez (iubesc fimul), ''Pretty Women'' Cu Julia Robert daca nu ma insel ca protagonista. Este foarte interesant fimul cred ca il sti deja