| Blazinny a întrebat:

Salut, aş vrea nişte sugestii de nişte filme de dragoste, dramă. De preferat ceva gen, un tip popular face multe chestii pentru o tocilară ca să îl placă dar aceasta tot îl refuză, ceva gen.

4 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Un film de 15 numit:''Inca un film despre adolescenti.''Cred ca o sa-ti placa

| TheRealFantasy a răspuns:

Incearca "Buna! Ce faci?", e o comedie romaneasca foaarte reusita, in mod surprinzator si are exact ce vrei tu, doar ca iese mai comic pe final. E mai complex asa, se imbina drama cu comedia, dar as zice ca sunt unele momente dramatice si comedie in rest.

| Ramona_Igna_1993 a răspuns:

She's all that
Whild child
john tucker must die
Sper ca te-am ajutat